Leitz – producent artykułów biurowych

15 lutego 2019 Technologie

Leitz, jako jedna z wiodących marek na globalnym rynku artykułów biurowych, posiada bogatą ofertę produktów służących do archiwizacji dokumentów, wszelkiego rodzaju pudła i kontenery do przechowywania, niszczarki oraz materiały eksploatacyjne do bindowania. Jak dobrze wykorzystać funkcję każdego z nich?

Archiwizacja dokumentów

Dobrze przechowywane dokumenty to podstawa w każdym biurze. Z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie porządek i łatwe odnajdywanie ważnych danych, przygotowano innowacyjne segregatory, w nowoczesnym designie. Ze względu na swoje ergonomiczne wykonanie z lekkiego materiału, sprawdzą się one nie tylko w biurze, ale także w podróży. Segregatory wyróżniają się najwyższej jakości wykonaniem połączonym ze współczesnym wzornictwem. Firma Leitz projektuje również segregatory ringowe, a także ofertowe, które dzięki opatentowanemu mechanizmowi SoftClick otwiera się za pomocą jednego palca. Każdy model występuje w ogromnej gamie kolorystycznej.

Ułatwieniem w przypadku organizacji dokumentów na półkach i w archiwach, są etykiety grzbietowe, przekładki oraz koszulki i foldery na dokumenty, oprócz tego dostępna jest też archiwizacja w formie skoroszytów.

Jak gustownie i praktycznie przechowywać to, co najcenniejsze?

Pudła do archiwizacji i przechowywania to zdecydowany niezbędnik, jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni w pokoju dziennym, gdzie pojemniki ułatwią szybkie, bezproblemowe porządkowanie i przechowywanie podstawowych rzeczy, takich jak akcesoria elektroniczne, przybory do pisania czy notatniki. Dodatkowo, pojemniki można wykorzystać także w kuchni oraz biurze, które od teraz w profesjonalny sposób pozwolą zachować ład w pomieszczeniu.

W ofercie firmy Leitz znajdują się stylowe, dwukolorowe pojemniki Max Box, przykuwające wzrok pudełka Click&Store, których konstrukcja umożliwia składanie pudełka, kiedy nie jest używane oraz kontenery do archiwizacji i transportu.

Profesjonalna prezentacja

Albumy ofertowe to bardzo oryginalne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokim poziomie prezentacji, ale też przechowywaniu dokumentów. Są one tworzone z najwyżej jakości materiałów, w nowoczesnym designie i intrygujących kolorach takich jak arktyczna biel, satynowa czerń czy rubinowa czerwień. W biurze szczególnie przydatne będą teczki segregujące do podpisu oraz ceniony prezenter EasyFlip, wyposażony w regulowane uchwyty, które pozwalają na zawieszenie go w przypadku każdej powierzchni wystającej.

Organizacja biura

To jak wygląda biuro, wpływa na jakość i wydajność w pracy w nim, co z kolei przekłada się na wyniki i osiągnięcia firmy. Warto więc pamiętać o najważniejszych kwestiach – właściwie oświetlenie to podstawa. Lampy na biurko Leitz Style Smart Led dopasowują na bieżąco poziom jasności światła w czasie pracy. Ten niezwykle funkcjonalny przedmiot, reagując na osobiste preferencje użytkownika, pozwala na efektywną pracę przez cały dzień.

Półki na dokumenty to stabilny i praktyczny przedmiot, który umożliwia przechowywanie dokumentów tak, aby każdy użytkownik miał je w zasięgu wzroku i w danej sytuacji szybko znalazł to, czego potrzebuje. Firma Leitz oferuje zarówno te pojedyncze, jak i podwójne czy potrójne. Warto pamiętać, że najczęściej wykorzystywanym elementem biurowym są niszczarki, czyli dokumenty służące do niszczenia poufnych dokumentów. Leitz oferuje te bardzo nowoczesne, ciche i wydajne urządzenia.

Porządek na biurku wpływa na zmniejszenie stresu i lepszą koncentrację, dlatego lepiej zainwestować w kubki i piórniki na długopisy, tak aby zapobiec sytuacji, w której pracownicy gromadzą je, zaburzając swoją przestrzeń. Pomocne mogą okazać się również kartoteki zawieszane na teczki, stojaki obrotowe oraz zestawy półek na katalogi. Jedno jest pewne – wystarczą małe, przydatne rzeczy, a Twoja praca będzie bardziej efektywna i komfortowa.

Akcesoria do urządzeń mobilnych

Bardzo praktycznym rozwiązaniem w podróży oraz codziennym użytkowaniu są ładowarki Leitz. To produkt do jednoczesnego ładowania tabletów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych. Zawierają one trzy kable USB i cztery niezależne rolki do przechowywania kabli. Innym równie atrakcyjnym produktem są mini głośniki konferencyjne. Dźwięków z pełną gamą basów można słuchać także w podróży, a wbudowany mikrofon świetnie nadaje się do prowadzenia wysokiej jakości rozmów telekonferencyjnych.

Biuro należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, na co wyraźnie pozwala firma Leitz. Warto zatem zapoznać się z jej bogatym asortymentem.

15 lutego 2019 Technologie

0 Komentarze