Nowe narzędzie do optymalizacji stron internetowych - SEOxSTUDIO

22 lutego 2022 Technologie

SEOxSTUDIO postanowiło wyjść naprzeciw nieustannie rozwijającemu się marketingowi internetowemu, oferując zestaw bezpłatnych narzędzi SEO. Stworzono aplikację, która zawiera szereg praktycznych funkcji, które przydadzą się niejednemu pozycjonerowi.

Za jej pomocą możemy w sprawny sposób optymalizować strony internetowe. Każda witryna powinna mieć utworzoną sitemapę. Jest to mapa naszej strony internetowej, która zapisana jest w pliku XML. Jeśli nie wiemy, w jaki sposób ją utworzyć, to aplikacja przychodzi nam z pomocą. Sitemap generator to narzędzie, które większość pracy wykona za Ciebie. Wystarczy podać adres domeny, a następnie kliknąć przycisk „generuj”. Teraz pozostaje Ci jedynie wgranie mapy na swój serwer, a później zgłoszenie jej w Google Search Console.

Oczywiście aplikacja oferuje również inne funkcje. Na przykład pozwoli nam wygenerować prosty audyt strony, dzięki któremu ocenimy, w jakiej kondycji jest nasza witryna internetowa. Możemy również skorzystać z generatora meta tagów, generatora fraz kluczowych czy generatora pliku robots.txt. To darmowe narzędzie ma sporo do zaoferowania, dzięki czemu możemy ułatwić sobie naszą codzienną pracę.

Przy czym należy podkreślić, że choć aplikacja jest darmowa, to oferowane przez nią narzędzia są wysokiej jakości. Każda usługa, jaką oferuje program, została przetestowana, a więc nie ryzykujemy wystąpieniem niepożądanych błędów na naszej stronie. SEOxSTUDIO przygotowało aplikację, której używanie jak najbardziej warto rozważyć. Tym bardziej, że testować możemy ją całkowicie za darmo.

A w przypadku, kiedy nie wiesz co oznacza błąd 404 i jak go naprawić - sprawdź artykuł: https://blog.seoxstudio.pl/co-to-jest-blad-404/

 

22 lutego 2022 Technologie

0 Komentarze