Pobieranie zdjęć z Instagrama

10 grudnia 2018 Technologie

Jednym z najszybciej rozwijających się obszarów internetu są portale społecznościowe. Ich forma stale ewoluuje, gdyż użytkownikom nie wystarcza już Facebook czy Twitter. Szukają wciąż nowych możliwości, przez co powstają kolejne serwisy. Od kilku lat w czołówce popularności znajduje się Instagram.

Czym jest Instagram?

Instagram jest serwisem społecznościowym służącym do dzielenia się zdjęciami. Jest to także zintegrowana z serwisem aplikacja na urządzenia mobilne. Umożliwia ona błyskawiczne zamieszczanie na portalu właśnie wykonanych smartfonem lub tabletem zdjęć. Niestety, tak jak YouTube nie pozwala użytkownikom bezpośrednio ściągać filmów, tak Instagram nie udostępnia opcji pobierania zdjęć. Taką możliwość daje jednak konwerter MultiDownloader.

Jak ściągnąć zdjęcia na dysk?

Zapewne każdego dnia na Instagramie pojawiają się zdjęcia, które chciałbyś zachować na dłużej. Wrzucają je Twoi znajomi, jak i znani ludzie, których profile śledzisz. Ściąganie plików z Instagrama staje się intuicyjnie proste dzięki konwerterowi MultiDownloader. Wystarczy, że otworzysz w serwisie zdjęcie, które Ci się spodobało i skopiujesz link do niego. Następnie zamieścisz go w przeznaczonej do tego ramce na stronie konwertera. Po kliknięciu opcji „Pobierz” program skonwertuje plik i umożliwi jego wyświetlenie w oknie przeglądarki. Jeśli to Ci nie wystarczy, kliknij zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „zapisz jako”, a plik w formacie JPG po chwili znajdzie się na dysku Twojego urządzenia.

Do pobierania wideo z Youtube do mp3 polecamy: https://savetodesktop.com/pl/video/pawel-domagala-wez-nie-pytaj-official-video/

 

10 grudnia 2018 Technologie

0 Komentarze